Stanice technické kontroly a měření emisí Jindřichův Hradec

Operativni leasing

Porovnani operativního leasingu

Operativní leasing pro malé a střední firmy

Jedná se o nejrychlejší cestu k novému vozu. Operativní leasing je pronájem, jehož smyslem je poskytování služby, nikoli pořízení vozu.

Při pořízení vozu formou operativního leasingu nájemce neskládá standardní akontaci.

Operativní leasing poskytujeme nejen pro soukromé osoby, ale také pro samostatné podnikatele a firmy.

 Jedná se o službu. Hlavním smyslem operativního leasingu je to, že leasingový nájemce se nemusí o nic starat, jen jezdí a platí měsíční fixní splátku, která je po celou dobu neměnná.

Nájemce jen jezdí, a odpadá mu starost s řešením pořízení a financování vozu, pojištěním, servisem, prodejem ojetého vozu po konci leasingu apod.

Pro samostatné podnikatele a firmy dále platí, že:

  • měsíční splátka operativního leasingu je daňově uznatelný náklad
  • pokud je plátce DPH, tak DPH z měsíční splátky je 100% odpočitatelné. DPH obsažená ve splátce tak v plné míře snižuje celkovou daňovou povinnost nájemce

Součástí splátky mohou být i další nadstandardní služby jako doplňková pojištění, dálniční poplatky, servisní úkony, pneumatiky apod.

 Doba leasingu i roční kilometrový nájezd jsou variabilní a vždy je přizpůsobujeme požadavkům konkrétního klienta. Doba leasingu se běžně pohybuje v rozmezí 12-48 měsíců.

 Po skončení doby leasingu se vozidlo vrací pronajímateli, nájemce nemusí řešit jeho prodej a může plynule navázat novým vozidlem opět pořízeným formou operativního leasingu.

 Díky operativnímu leasingu můžete jezdit stále novým vozem.

Operativní leasing je nejrychlejší cesta k novému vozu. V případě že máte zájem o vozidlo v jiné výbavě, motorizaci nebo v čemkoliv dalším nebo pokud si přejete zpracovat nabídku operativního leasingu pro firmy, můžete využít tento FORMULÁŘ

Manuál řidiče a kontakty: DRIVER SET

Soubory ke stažení

Domovský servis

AR SERVIS s.r.o., Jarošovská 869, 377 01 Jindřichův Hradec, telefon 384 321 004, 777 182 004; e-mail: servis@arservis.cz

Servisní centrum tibiQ GO
T: +420 703 369 121
E: servisnicentrum@tibiqgo.cz
Po - Pá: 9:00 - 17:00