Logo DEKRA
Pro naší společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Hlavní účetní s místem výkonu v Jindřichově Hradci. Pokud je účetnictví Vaší vášní, rádi objevujete nové způsoby zpracování a toužíte po postupném pracovním rozvoji, je tato pracovní nabídka přímo pro Vás.

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Popis pozice:
- zodpovědnost za řádné vedení účetnictví v souladu s platnými právními předpisy – vše s podporou kolegů z Pražské pobočky
- spolupráce na tvorbě a aktualizaci vnitřních účetních předpisů a účetní metodiky
- průběžná kontrola účetních operací, kontrola a inventarizace účtů, kontrola nákladů a výnosů
- zodpovědnost za včasné a řádné úhrady závazků společnosti, efektivní správa pohledávek a řízení peněžního toku
- příprava DPH, souhrnné hlášení a kontrolní hlášení, silniční daň
- uzávěrkové operace
- reporting pro vedení společnosti
- spolupráce a komunikace s Pražskou pobočkou, která poskytne 100% podporu při zpracování veškerých úkolů (občasné služební cesty)

Požadujeme:
- znalost podvojného účetnictví a orientaci v účetních a daňových předpisech
- SŠ/VŠ ekonomického zaměření
- účetní praxi na obdobné pozici ( výhodou je znalost automobilového průmyslu )
- znalost skladového hospodářství
- znalost daňové problematiky (DPH, daň z přijmu právnických osob)
- výbornou znalost MS Office, zejména Excelu
- dobré organizační schopnosti a komunikativní povahu
- zálibu v číslech, smysl pro řád a dodržování termínů
- dobrou náladu, pozitivní a zodpovědný přístup k práci
- snahu rozšiřovat své odborné znalosti dle aktuálního dění

Nabízíme:
- příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí
- samostatnou a zodpovědnou práci u klienta se zaměřením na nákup, prodej a servis vozů
- služební automobil k soukromým účelům
- služební notebook a telefon
- odpovídající mzdové ohodnocení a finanční benefity
- interní a externí školení
- do budoucna možnost kariérního postupu
- práci na HPP/ IČO
- Sick days / Homeoffice
- nástup možný IHNED

V případě, že Vás naše pracovní nabídka zaujala, neváhejte nás, prosím, písemně kontaktovat a zaslat profesní životopis s fotografií.
K osobním pohovorům budeme kandidáty zvát od října a všechny uchazeče budeme o výsledcích a postupu informovat písemně.
Více informací o naší společnosti a kolektivu naleznete na webových stránkách www.thisone.cz.
Životopis zasílejte na email: kariera@arservis.cz